Python/Django programátor(ka)

Agentura pro podporu podnikání a investic CzechInvest České Budějovice, Ostrava, Ústí nad Labem, Liberec, Praha, Plzeň, Olomouc, Jihlava, Brno, Zlín, Hradec Králové, Karlovy Vary, Pardubice — na dálku

Hledáme mezi sebe IT kolegu/kolegyni, který/á nám pomůže s online nástrojem pro sběr a vyhodnocování dat podle specifikací projektu Pasportizace.

Popis pozice

V rámci tohoto projektu nám pomůžeš s vývojem informačního systému pro sběr, správu a aktualizaci dat potřebných pro mapování obcí a krajů. Výstupem bude „Mapa podnikatelského prostředí“, tedy aplikace, ze které budou uživatelé (pracovníci CzechInvestu, státní a veřejná správa, veřejnost) čerpat informace o podnikatelském prostředí v regionech. Výstupy budou dostupné pro veřejnost v podobě otevřených dat. Kód spravujeme na GitHub, používáme otevřený software a výsledný systém je také pod otevřenou licencí a pracujeme s prostorovými daty. CzechInvest má pobočku v každém krajském městě, můžeš pracovat i na dálku a mít zázemí v kterémkoliv z nich.

Co budeš dělat?

  • Práce s databází (PostgreSQL)
  • Vývoj administrativní části (backend)
  • Vývoj prezentační části (frontend)
  • Vývoj aplikačního rozhraní (API)
  • Integrace s dalšími interními systémy agentury CzechInvest (CRM, databáze brownfieldů, databáze nemovitostí, Geografický Informační Systém GIS)
  • Napojení na externí subjekty za účelem automatického získávání relevantních veřejně dostupných dat (od ČSÚ, MPSV atd.).

Co očekáváme?

  • Znalost jazyka Python na základní úrovni
  • Znalost frameworku Django výhodou
  • Zkušenosti se systémem správy kódu (Git)
  • Anglický jazyk na úrovni porozumění technické dokumentace

Do všeho ostatního tě rádi zaučíme.

Máš zájem? Napiš na
pavlina.kralova@czechinvest.org

Nic pro tebe? Nevadí! Je tady celkem 15 nabídek práce pro juniory