Marketing Consultant/ka s IT backgroundem

Enehano Solutions, s.r.o. Praha — na dálku

Enehano pomáhá korporacím i menším firmám s efektivním řízením jejich businessu za pomoci CRM platformy Salesforce. V minulém roce jsme oslavili čtvrté narozeniny, stali jsme se Salesforce Gold partnerem, získali zakázku na největší aktuální implementaci Salesforce CRM v Česku a založili jsme pobočku v San Francisku a ve Švédsku. Vyvinuli jsme vlastní řešení Leads-to-Cash k automatizaci marketingu a obchodu pro SaaS startupy. Meziročně jsme na obratu vyrostli o 248 % a v našem týmu máme již přes 60 spolupracovníků.

Náplň práce

Na této pozici bude Tvůj nejlepší přítel Salesforce Marketing Cloud (případně Interaction Studio, Pardot), v rámci kterého budeš našim klientům pomáhat s konfigurací těchto nástrojů, přípravou marketingových kampaní a celkovým rozvojem v oblasti automatizace marketingu.

Kromě práce přímo s těmito nástroji Tě čeká také příprava businessové či technické analýzy a výpomoc s přípravou nabídek a prezentací těchto nástrojů u klientů v rámci business development procesu.

Budeš pracovat ve zkušeném týmu, takže nemusíš mít obavy, pokud nesplňuješ všechny požadavky, vše se rychle naučíš. I přesto ale potřebujeme, abys aktivně ovládal(a) základy SQL a uměl(a) systematicky přistupovat k řešení problémů. Je také třeba počítat s tím, že Tě čeká práce na více aktivitách zároveň a dynamické prostředí by Ti mělo být přirozené.

  • kombinace práce na projektu a podpory business developmentu
  • práce se Salesforce Marketing Cloud / Interaction Studio (dříve Evergage), Pardot
  • analýza business a technických požadavků & návrh vhodného řešení v prostředí zákazníka
  • návrh vhodné strategie pro segmentaci, tvorbu kampaní, personalizaci, 360 customer journey
  • nastavení a správa jednotlivých modulů - Mobile Studio, Email Studio, Social Studio, atd.
  • příprava funkčních specifikací pro vývojáře
  • příprava demo ukázek v rámci business development
  • vzdělávání v oblasti Salesforce

Tech-stack

  • fundamentální znalost SQL
  • silný analytický mind-set
  • ochota učit se novým technologiím a flexibilně reagovat na změny
  • dobré komunikační schopnosti
  • obecný IT background
  • znalost AJ

Výhodou bude také

  • předchozí zkušenosti se Salesforce Marketing Cloud, Pardot, Evergage nebo jinou marketingovou platformou
  • znalost programovacích jazyků (SSJS, JavaScript, AMPScript)
  • znalost HTML/CSS
  • zkušenosti s business analýzou nebo technickou analýzou
  • předchozí působení v consultingu, marketingové agentuře nebo interním marketingovém oddělení

Proč se k nám přidat?

  • budeš součástí týmu, který má za cíl vybudovat největší konzultační společnost na Salesforce v ČR a stát se globálním partnerem
  • flexibilní pracovní doba a home-office jsou samozřejmostí
  • kanceláře na Václavském nám
  • vzdělávání na míru, školení, certifikace
  • účast na konferencích
  • kromě obvyklých benefitů máme i ty méně obvyklé, např. BMW Z4 na víkend, teambuilding na Havaji, apod.

Zaujala tě tato nabídka a láká tě vkročit do prostředí ambiciózního start-upu? Pokud ano, pošli nám své CV / LI profil a pár slov úvodem a domluvíme se na dalším postupu.

Chceš zvýšit svou šanci? Přečti si příručku o hledání práce. Pozornost věnuj hlavně minimálním požadavkům.

Máš zájem? Napiš na
marketa.hauserova@enehano.cz

Nic pro tebe? Nevadí! Je tady celkem 25 nabídek práce pro juniory